| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy o premiership
Autor Wiadomość
barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Wto Kwi 09, 2013 2:06 pm   

Wczorajsze derby Manchesteru przyniosły wiele emocji. Jak dla mnie United zagrali zdecydowanie poniżej oczekiwań i aż dziw bierze że mają taką przewagę nad resztą stawki. Niby siła ofensywna Czerwonych Diabłów jest ogromna, ale nie znalazło to przełożenia w tym spotkaniu. Van Persi i Rooney zagrali poniżej oczekiwań i przyćmił ich akcją w końcówce Sergio Aguero. Mnie osobiście w wielu spotkaniach nawet tych wygranych United nie zachwycili i gdyby wyjąć Van Persiego to ośmielę się powiedzieć iż jest to najsłabszy mistrz od wielu lat. Zresztą jak widać po parach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, wzmacniało się PSG, Barca i Real nie oddają swoich gwiazd, Borussia i Bayern tez zbudowały mocne teamy i kluby angielskie nieco straciły na swoim blasku. W City wprawdzie jest sporo gwiazd ale to nie jest zbyt dobrze budowany zespół bo w pewnym momencie brali kogo się da.

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 6:15 pm   

Nie Król Strzelców i Mistrz Anglii Van persie, a Gareth Balle został wybrany najlepszym piłkarzem Premier League. W plebiscytach zorganizowanym przez Stowarzyszenia Zawodowych Piłkarzy (Professional Footballers' Association) zgarnął zarówno trofeum dla najlepszego piłkarza jak i dla najlepszego gracza młodego pokolenia.

Najlepsza jedenastka Premier League przedstawia się za to następująco: David de Gea (Manchester United) - Pablo Zabaleta (Manchester City), Rio Ferdinand (Manchester United), Jan Vertonghen (Tottenham), Leighton Baines (Everton) - Eden Hazard (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), Juan Mata (Chelsea), Gareth Bale (Tottenham) - Luis Suárez (Liverpool), Robin van Persie (Manchester United)

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Maj 08, 2013 10:52 am   

Dzisiaj przeglądam stronę pilkinoznej i widzę że tam piszą iż Ferguson odchodzi po sezonie z Manchesteru. Ja wiem że już wcześniej pojawiały się tego typu plotki, ale właśnie zawsze były one plotkami. Tym razem ponoć jest to informacja oficjalna i Szkot udaje się na emeryturę. Klub ponoć to potwierdził Jeśli tak się stanie to będzie to ogromna strata dla całej piłki i jakoś sobie nie wyobrażam Fergusona na emeryturze. Pojedynki Manchesteru z Arsenalem to już nie będzie to bez rywalizacji Wengera z Sir Alexem, a przynajmniej do czasu aż się przyzwyczaimy i coś innego wypełni tę lukę :)

tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sob Lip 13, 2013 10:01 pm   

Alex Ferguson odszedł z ławki trenerskiej, a jego następca David Moyes nie zanotował zbyt szczęśliwego startu. Najpierw kontuzji doznał Rooney przez co będzie wyłączony z całego okresu przygotowawczego. Dzisiaj natomiast w debiucie nowego trenera, United przegrali podczas azjatyckiego tourne 0-1 z Thailand All-Stars. Zagrało w tym meczu w ekipie Czerwonych Diabłów wielu młodych graczy, ale kilku doświadczonych również widzieliśmy na boisku jak choćby Ferdinanda, Giggsa, Carricka, Evansa czy Welbecka. Rywal to sądząc po nazwie, zbieranina piłkarzy którzy pewnie grali ze sobą w takim składzie pierwszy raz w życiu.

tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 5:34 pm   

Dziwi mnie trochę zainteresowanie Piotrem Zielińskim przez Manchester City. To nawet nie chodzi o to że jest za słaby bo akurat jestem zwolennikiem jego talentu, ale w końcu to Polak a takowi nie są za bardzo rozchwytywani. Przygląda mu się ponoć trener Pellegrini któremu gra Polaka przypadła do gustu. Ja rozumiem, ale w końcu zagrał on dopiero kilkanaście spotkań w Serie A. W kadzę choć strzelił ostatnio dwa gole to jednak jednego San Marino. Potrzeba spokoju bo coś mi się zdaje że ewentualny kontrakt z City mógłby przystopować jego karierę. Wśród takiej plejady gwiazd pewnie za dużo by nie pograł. W takim klubie City jest też ryzyko szybkiej zmiany szkoleniowca i wtedy sytuacja mogłaby stać się jeszcze gorsza. Udine to niezły klub i lepiej ze spokojem zbierać tam szlify i nie zaprzątać sobie łowy takimi ofertami.

Odpowiedz do tematu