| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
płatne typy--cel z tego to konkurs!
Autor Wiadomość
Malygreg
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Czw Cze 29, 2006 12:47 pm   

kuri - nie uwazasz, ze forum dziala zbyt krótko by oferować płatne typy?? z takim podejsciem to stracimy mase userów...

Luis
Bardzo Lekko Zaawansowany

Wysłany: Pią Cze 30, 2006 1:16 am   

moim zdaniem na dzień dzisiejszy to nie przejdzie... malo jest ludzi ktorzy zainwestowali by w takie przedsięwzięcie , nawet ostatnio bedac w toto-mixie siedzialem przy stroliku i przy mnie siedzialo 2 dziadków jeden mial sklep obok a drugi chyba juz emeryturka i dyskutowali o platnych typach..byli oni takiego zdania ze dla nich jest to nie warto poniewaz ich zdaniem takie typy z kursami 1,10-1,20 co sa podawane przez ekspertow oni moga sobie obstawic patrzac na stawki bez zadnej analizy i to co przeznaczali by na abonament poprostu woleli by przeznaczyć na gre.... cóż Polska mentalność :)

Niunio
Przyjaciel

Wysłany: Pią Cze 30, 2006 11:19 pm   

Ja myśle, że to dobry pomysł. Może na początku zainteresowanie byłoby znikome, ale później przy dobrych typach, :wink: klientów by przybyło. Na innym forum jest to dobrze rozwiązane, typer podaje gotowe kupony i stawkę.

Magdalena16 
Admin

Wysłany: Wto Lip 04, 2006 7:18 pm   

Widać że coraz to większa wolna amerykanka się tu dzieje pod nieobecność Igiego. Coraz to większe cuda idzie zaobserwować. Ciekaw jestem czy tn płatny serwis skąd Kuri bierzesz typy zgodził się na dalsza ich sprzedaż. Bardzo mnie to zastanawia co tez powie na te wszystkia akcje Ignition jak wróci.

Luis
Bardzo Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Lip 05, 2006 6:00 pm   

to jest jeden z głupszych pomysłów... jak mozna placic za cos jak sie nawet nie wie z jakiego to serwera pochodzi ?!

Magdalena16 
Admin

Wysłany: Sro Lip 05, 2006 10:52 pm   

Widzisz Luis, a jednakt mozna. Nie ma to jak rozpierducha forum. Szkoda tylko ze Miosz i inni zwykli userzy prze4stają się przez takie coś udzielać. W tak poważnych sprawach trzeba się kontaktować najpierw z Igim (adminem) a nie wyłudzać kase od innych. Ja chciałbym znać nazwe tego serwisu skąd są brane typy i sie ich spytac czy dalszy ich handel jest dozwolony. Zresztą jak juz muwiłemcuda tu się dzieja dlatego zawieszam swoją działalnosc na forum do czasu powrotu naszego admina.

Odpowiedz do tematu