| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze towarzyskie
Autor Wiadomość
tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Sie 15, 2012 3:05 pm   Mecze towarzyskie

Zobaczymy jak dzisiaj wypadnie debiut Fornalika. Sam nie wiem co o tym myśleć. Optowałem za zagranicznym szkoleniowcem, ale jak na placu boju pozostali Fornalik, Probierz i Skorża to najbardziej optowałem właśnie za Fornalikiem. Potem jednak rozczarowały mnie powołania i brak jakiejkolwiek próby zmiany towarzystwa. Dobił mnie jeszcze wybór na kapitana Błaszczykowskiego, który po pamiętnej aaferze biletowej powinien z miejsca stracić opaskę jeśli nie być na jakiś czas z kadry odsunięty by przemyśleć swoją postawę. Nie ma to jak dla bogatego piłkarza i kapitana kadry, ważniejsze od przegrania z kretesem imprezy życia stają się darmowe bilety dla znajomych.

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Czw Sie 16, 2012 11:10 am   

Jak dla mnie wczoraj masakra. Skład niemal ten sam, a gra jeszcze gorsza. Szczęsny po raz kolejny mnie nie zachwycił i nadal uważam że jest przereklamowany. Wasilewski na stopera to raczej się nie nadaje, Rybus z Borysiukiem też marnie, Lewandowski jakiś taki zagubiony no i bez komentarza Piech. Osobną sprawą jest transmisja w TVP. Na jedynce oczywiście nie zdążyli na hymn Polski a i po meczu szybko uciekli. Niby trzeba płacić abonament, a żeby usłyszeć hymn i opinię muszę płacić drugi raz za inną platformę cyfrową która nadaje tvp sport.

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 5:03 pm   

Waldemar Fornalik ogłosił listę piłkarzy z klubów zagranicznych powołanych na najbliższy mecz towarzyski z Urugwajem, który odbędzie się 14 listopada. Gracze z polskich klubów otrzymają powołania po najbliższej kolejce ligowej Ekstraklasy.
Piłkarze powołani z klubów zagranicznych na mecz z Urugwajem:

Bramkarze: Tomasz Kuszczak, Przemysław Tytoń;

Obrońcy: Kamil Glik, Marcin Komorowski, Damien Perquis, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Grzegorz Wojtkowiak;

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Ariel Borysiuk, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Adrian Mierzejewski, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski;

Napastnicy: Robert Lewandowski, Artur Sobiech.

tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 5:09 pm   

Zakontraktowano trzeci na ten rok towarzyski pojedynek reprezentacji Polski. Dotychczas było wiadomo, iż w lutym zmierzymy się z Rumunią oraz Irlandią, teraz dochodzi do tego sierpniowy pojedynek z Danią. W sumie wszyscy trzej rywale sportowo są ok i powinny to być ciekawe pojedynki. Przy okazji można dodać iż trzy najbliższe mecze kwalifikacji Mistrzostw Świata zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym. Miejmy nadzieje że sprawy ewentualnych rozwiązań technicznych zostaną lepiej dogadywane niż w ubiegłym roku :)

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sob Lis 16, 2013 12:23 pm   

Fatalne wieści dla reprezentacji Niemiec i Realu Madryt stały się faktem. We wczorajszym meczu z Włochami zawodnik doznał kontuzji i niestety sprawdziło się to najgorsze. Diagnoza to zerwane wiązadło krzyżowe czyli przerwa plus rehabilitacja to około pół roku czyli w zasadzie do końca sezonu ligowego. Nie będzie więc za bardzo nawet kiedy wejść w tym sezonie w rytm meczowy itd. a co za tym idzie występ tego gracza w przyszłorocznym Mundialu stanął pod wielkim znakiem zapytania.

Odpowiedz do tematu