| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Sie 28, 2013 10:10 am   

No i po wczorajszym meczu polska piłka klubowa wróciła do szarej rzeczywistości i obawiam sie że tak słabego rywala możemy długo nie trafić. Po za tym choć nie jestem kibicem Legii to jednak oglądam większość spotkań z jej udziałem i za wiadomo obrońcy są jacy są i trudno na to coś poradzić (z wyjątkiem Bereszyńskiego). Jednak już do przodu można chyba bez problemu znaleźć klasowych zawodników i kilku takich na pewno w Legii jest. Chodzi mi o Kucharczyka. Co oglądam mecz to wydaje mi się że on kompletnie nie pasje do tej drużyny i odstaje w każdym meczu od kolegów. Co chwila coś psuje, zagrywa nie tak jak trzeba, praktycznie nic nie wnosi. Może to tylko takie moje odczucie, ale myślę że gdyby za Kucharczyka grał inny klasowy zawodnik to już ta jedna zmiana dałaby ogrom tej drużynie.

tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Sie 28, 2013 5:59 pm   

Obraz polskiej piłki najlepiej widać po meczu Legii. To że nie awansowali to raz, po prostu mamy powtórkę z rozrywki. Najgorsze jest jednak że mądrzyć zaczynają się ludzie którzy robić tego akurat nie powinni. Jedną z takich osób jest Jerzy Engel, który też swego czasu zaprzepaścił szanse awansu do Ligi Mistrzów, a nie wspomnę już tutaj o mundialu z jego udziałem i otoczce z nim związanej. Co było potem wszyscy widzieli. Drugi trener to Franciszek Smuda. O pace jaką miał w Wiśle nie wspominam, ale mówienie o niewykorzystaniu przez Legię szansy przed własną tak dopingująca publicznością jest niedorzeczne. Euro w Polsce, publika nie gorsza i większa, rywale jeszcze słabsi, a klęska i kompromitacja o wiele większe.

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 9:39 am   

Chelsea FC - FC Basel
TYP 1 kurs około 1.30

Nowy projekt Mourinho nie wystartował zbyt okazale. Przegrany superpuchar Europy, straty punktów w lidze trochę zastanawiają. Ja osobiście nie wierzę by Chelsea miała w tym sezonie wygrać w lidze angielskiej czy mistrzów. W tym meczu jednak zapewne zdobędzie trzy punkty co trochę uspokoi sytuację i wleje wiarę w serca fanów. Jakim składem w porównaniu ze Szwajcarami dysponują gospodarze to wszyscy wiemy, a i teren rozgrywania spotkania jest tutaj ogromnym atutem. Chelsea u siebie nie zawodzi zbyt często, a Basel na wyjazdach to już nie taka siła. Trzy wyjazdy ligowe w tym sezonie i trzy remisy. Poprzedni sezon nie by pod tym względem lepszy. U siebie wyniki były super a na wyjazdach bilans wypadł jak na mistrza bardzo przeciętnie bo 7-6-5 i tutaj lepszym bilansem mogły pochwalić się dwa inne zespoły. Nie wiem czy warto grać z handicapem, ale jedynki raczej nie ma sie co bać i można ją spokojnie uznawać za pewniaka tym bardziej że wczoraj faworycie nie zawiedli no może trochę po za Juventusem.

barcatom 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Lis 27, 2013 12:43 pm   

Shakhtar Donetsk - Real Sociedad
TYP 1 kurs około 1.60

Wczoraj mieliśmy kilka mniejszych lub większych niespodzianek jak choćby porażki Barcelony i Chelsea czy remis u siebie Porto. Dzisiaj zastanawiałem się nad najpewniejszym typem ze znośnym kursem i jest ciężko. City i Juve to w zasadzie 100% pewniaki, Real niby też ale tu wobec sytuacji w grupie i prawdopodobnie agresywnej gry gości jedynka może nie być aż taka pewna. PSG też jest faworytem, ale remis dla niego też będzie dobry a Olympiakos nie jest słaby. Bayernowi w Moskwie też niekoniecznie musi lekko przyjść wygrana. Bayer-Manchester może zdarzyć się wszystko więc chyba najbardziej kusząca wydaje się jedynka w meczu Shakhtar - Sociedad. Hiszpanie z jednym punktem maja raczej nikłe szanse na cokolwiek i tylko ewentualna wygrana by ich uratowała. Ukraińcy wygrywając mogą poważnie myśleć o jednym z dwóch pierwszych miejsc. Na Ukrainie oczywiście prowadzą, a już grając u siebie są niemal bezbłędni. Własny teren i warunki atmosferyczne będą bardzo mocno wpływały na przewagę Shakhtara. Zresztą w Doniecku nie dały rady wygrać znacznie mocniejsze od Realu Manchester i Bayer. Również pierwszy mecz w Sociedad i 2-0 dla Shakhtara pokazuje kto jest mocniejszy i skoro tam padł taki rezultat to nie widzę przesłanek by teraz miało się wszystko odwrócić oczywiście biorąc pod uwagę teren rozgrywania spotkania. Wprawdzie Hiszpanie wydają się być w lepszej dyspozycji niż na początku sezonu, ale mimo wszystko dla mnie jedynka to niemal pewniak.

Odpowiedz do tematu