| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Eredivisie - Typy i analizy
Autor Wiadomość
Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 12:31 am   

Twente-Heracles

Typ:1
Kurs:1.29

I teraz mecz po trochę mniejszym kursie ale za to bardzo pewny. Przechodząc do rzeczy wybrałem spotkanie pomiędzy Twente a Heraclesem. Oczywiście zdecydowanymi faworytami są gospodarze, którzy aktualnie znajdują się na bardzo wysokiej drugiej pozycji z 39 oczkami na koncie ale mają jeden mecz mniej rozegrany od liderów, którzy mają o trzy oczka więcej od nich. Goście natomiast są aktualnie na 10 pozycji i jak dotąd uzbierali 24 punkty. Kolejną faktem, który warto odnotować jest to, że Twente znakomicie spisuję się przed własną publicznością, przed którą jeszcze nie przegrała w tym sezonie, na 10 rozegranych spotkań aż 7 zakończyło się zwycięstwem Twente. Herakles natomiast fatalnie spisuję się w meczach wyjazdowych zwłaszcza ostatnio o czym najlepiej świadczy fakt 4 przegranych meczy pod rząd, na 9 spotkań wygrali zaledwie raz. Myślę, że to spotkanie będzie miało jednostronny przebieg i zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Mar 04, 2012 1:14 pm   

Ajax-Roda

Typ:1
Kurs:1.25

Już za trochę ponad godzinę rozpocznie się spotkanie w ramach 24 kolejki holenderskiej ligi pomiędzy Ajaxem a Rodą. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą gospodarze, którzy dzięki temu, że ostatnio lepiej się spisują są na 5 miejscu z 43 punktami na koncie i niewielką strata do drużyn ich wyprzedzających. Roda natomiast aktualnie plasuje się na 10 pozycji z 31 oczkami na koncie. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Roda niestety nie spisuję się ostatnio zbyt dobrze o czym najlepiej świadczy fakt, ze zdołali zdobyć zaledwie 6 oczek w pięciu ostatnich meczach, Ajax natomiast wygrał trzy ostatnie spotkania strzelając w nich aż 10 bramek tracąc zaledwie 2. Jak widać gospodarze nie dość, że są zespołem lepszym to znajdują się w dodatku w bardzo dobrej formie.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Mar 11, 2012 3:40 pm   

Graafschap-Alkmaar

Typ:2
Kurs:1.37

Już za niespełna godzinę kolejny pojedynek w lidze holenderskiej rozegra AZ Alkmaark tym razem w meczu wyjazdowym mierzyć się będzie z Graafschap. Oczywiście to spotkanie ma zdecydowanego faworyta a są nimi goście, którzy są aktualnymi liderami tabeli z 49 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast grają w tym sezonie bardzo słabo czego konsekwencją jest odległe 17 miejsce i zaledwie 17 zdobytych punktów. Jak widać obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść i myślę, że podobnie będzie wyglądało na boisku bo również forma jest po stronie gości, którzy w pięciu ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć 10 punktów dla porównani ich rywale wywalczyli zaledwie 4 oczka. W dodatku Graafschap fatalnie spisuję się przed własną publicznością na 11 rozegranych spotkań przegrali aż 9 meczy.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Mar 18, 2012 12:03 pm   

Den Haag-Ajax

Kurs:1.45

Za nieco ponad pół godziny rozpocznie się spotkanie pomiędzy Den Haag a Ajaxem. Oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą goście, którzy grają ostatnio rewelacyjnie dzięki czemu awansowali na drugą pozycję, którą zajmują z 49 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast spisują się bardzo słabo i w pełni zasłużenie zajmują odległe 14 miejsce jak dotąd zgromadzili oni 28 punktów. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to jak już wcześniej wspomniałem Ajax gra ostatnio rewelacyjnie co najlepiej pokazuje seria 5 zwycięstw z rzędu, gospodarze natomiast w 5 ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć zaledwie 6 punktów. Kolejnym argumentem przemawiającym za Ajaxem jest fakt, że są najlepiej grającą drużyną w meczach wyjazdowych z całej ligi natomiast Den Haag dość słabo spisuje się przed własną publicznością. Myślę, że mecz zakończy się gładkim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 3:43 pm   

Heerenveen-Ajax

Kurs:1.91

Kolejny mój typ będzie tym razem z ligi holenderskiej w której to wybrałem pojedynek pomiędzy Heerenveen a Ajaxem. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy i wyrównany ale mimo wszystko ma jednego dość zdecydowanego faworyta a jest nim oczywiście drużyna gości, która ostatnio gra po prostu rewelacyjnie dzięki czemu awansowała na pozycję lidera, która zajmuję z 58 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast są aktualnie na 6 pozycji i mają 54 punkty. Jak już wcześniej wspomniałem Ajax jest w znakomitej formie doskonale pokazuje to fakt, że wygrali oni 5 ostatnich meczy w których to zdobyli aż 17 goli tracą zaledwie jednego. Gospodarze również dość dobrze spisują się w ostatnim czasie ale mimo wszystko na tle Ajaxu ich 10 zdobytych punktów wygląda dość blado. Myślę, że fenomenalnie grający Ajax wygra to ważne spotkanie.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:14 am   

Ajax-Groningen

Typ;1
Kurs:1.20

Na początek bardzo bezpieczny typ ale co za tym idzie kurs nie jest zbyt dobry. Wybrałem pojedynek pomiędzy Ajaxem a Groningen oczywiście zdecydowanymi faworytami tego spotkania będą gospodarze, którzy pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł aktualnie są liderami ligi z 64 oczkami na koncie. Goście natomiast grają dość słabo i plasują się na odległej 13 pozycji z 35 punktami. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to Ajax gra ostatnio po prostu rewelacyjnie zaś ich rywal zupełnie odwrotnie, przegrywa mecz za meczem. Gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli komplet punktów zaś goście swoje konto wzbogacili o zaledwie 3 oczka. Obydwie drużyny dzieli prawdziwa przepaść dlatego myślę, że to spotkanie zakończy się gładkim i wysokim zwycięstwem faworytów.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Sob Maj 05, 2012 8:43 pm   

Excelsior-PSV

Kurs:1.20

Już w niedziele popołudniu zostanie rozegrana ostatnia kolejka ligi holenderskiej, choć mistrz jest już znany to walka o miejsca na podium wciąż jest otwarta. Wybrałem pojedynek pomiędzy Excelsiorem a PSV. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście, którzy są aktualnie na trzeciej pozycji i wciąż walczą o udział w lidze mistrzów bowiem do drugiej drużyny tracą zaledwie jedno oczko, a mecz z zdecydowanie najgorszą drużyną ligi, która jest już dawno zdegradowana jest najlepszą okazją aby powiększyć swoje konto o bardzo cenne trzy punkty. Obydwie drużyny w ligowej tabeli dzieli prawdziwa przepaść PSV jak dotąd zgromadziło aż 66 punktów natomiast ich dzisiejszy rywal zaledwie 19 oczek. Jeżeli chodzi o formę obydwu drużyn to goście w 5 ostatnich spotkaniach zdołali zdobyć aż 12 oczek natomiast gospodarze wzbogacili swoje skromne konto o zaledwie oczko. Szczerze mówiąc nie potrafię sobie wyobrazić innego scenariusza niż wysoka wygrana faworytów.
Bolesna strona sportu

tomaszl 
Lekko Zaawansowany

Wysłany: Sro Lis 27, 2013 5:41 pm   

Vitesse Arnhem-Cambuur TYP 1
kurs: efortuna 1,32
Nie najgorszy kurs na jedynkę zważywszy w jakiej skali pewniakiem jest ten typ. Vitesse to lider ze sporymi szansami na tytuł szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę kiepską grę PSV i udział w rozgrywkach pucharowych Ajaxu i AZ (Vitesse nie gra w pucharach). Do tego ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie czego efektem są trzy kolejne wygrane w tym wyjazdowa z Ajaxem. Cambuur jest czternasty i aż trzynaście ze swoich piętnastu punktów wywalczył na własnym terenie. Na wyjazdach jest to już drugi najgorszy zespół w lidze z najmniejszą bo zaledwie dwoma ilością zdobytych goli. Ostatni wyjazd to porażka aż 3-0 z szesnastym Den Haagiem.Bez dwóch zdań trzy punkty i fotel lidera po tym spotkaniu pozostaną w Arnhem.

Odpowiedz do tematu