| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena forum
Autor Wiadomość
Sioux
Nowy Na Forum

Wysłany: Pon Cze 05, 2006 9:44 pm   Ocena forum

No wiec zacznie od tego że jako zapalony gracz poszukiwałem długo forum na necie ktuje zajmowało by sie wlasnie bukmacherka. Znalazlem 2 ktorymi sie zainteresowalem, od razu sie przyznam iz wasze forum na poczatku spisalem na straty, jakos nie przypadlo mi na poczatku do gustu.
Nawet nie wiem czemu :wink: , i kilka miesiecy przesiedzialem u konkurencji, bo wydawalo mi sie ze 8000 userow to lepsza odpowiedz niz wasze kilkaset na moje poszukiwania. Teraz wpadlem zupelnie przez przypadek i jestem pod wrazeniem, szybko sie rozwijacie, konkursy, shut box, opisy bukow, gratulacje dla MODteamu, dobra robota :!: . Teraz mam 2 ulubione fora bukmacherskie, na poprzednim udalo mi sie zdobyc range typera, tutaj tez postaram sie udzielac. Pozdro

Magdalena16 
Admin

Wysłany: Wto Cze 06, 2006 8:03 pm   

Wielkie dzięki za pochwały ;)
Na początku faktycznie nie wyglądało to najlepiej ale z biegem czasu widać mocną poprawe i co najważniejsze ta poprawa nie bedzie stała w miejscu i będziemy dalej się rozwijać. Zapraszamy więc do częstszego udzielania się ;)

Boss
Nowy Na Forum

Wysłany: Nie Mar 04, 2007 12:13 pm   Uwagi krytyczne

faktyczznie, jestem tu od dluzszego czasu, zmiany - widac, trzeba dodac - obiektywnie. Tylko wraz z rozwojem forum, trzeba pomyslec o "zapleczu technicznym" ...otoz serwer cos dziala nie tak... czest jest przeciazony, nie laduje sie itd.
Proponuje - zastanowic sie, jak uniknac tego rodzaju - problemow, ktore pojawiac sie bede coraz czesciej - wraz z rozwojem forum..
Poza tym - POWODZENIA !!!

MISTERANGELO 
Admin

Wysłany: Nie Mar 04, 2007 7:08 pm   Re: Uwagi krytyczne

Boss napisał/a:
faktyczznie, jestem tu od dluzszego czasu, zmiany - widac, trzeba dodac - obiektywnie. Tylko wraz z rozwojem forum, trzeba pomyslec o "zapleczu technicznym" ...otoz serwer cos dziala nie tak... czest jest przeciazony, nie laduje sie itd.
Proponuje - zastanowic sie, jak uniknac tego rodzaju - problemow, ktore pojawiac sie bede coraz czesciej - wraz z rozwojem forum..
Poza tym - POWODZENIA !!!

Co do serwera to niebawem zostanie ten problem rozwiązany i nie powinno już być problemów z przeciążeniem serwera,powolnym ładowaniem się itd.

Jeszcze jest bardzo wiele do zrobienia,aby Forum się rozkręciło na całego.
Było już ponad 5500 zarejestrowanych użytkowników no ale ponad 1300 zostało skasowanych.Te konta typu USA Margarett Tacher ,etc. lub abghsjsk z linkami do stron dla dorosłych i wirusami.
Jeszcze nastąp ijeden gruntowny przegląd wszystkich kont.

Pozdrawiam.
ZARABIAJ EURO W EC-BARRE

Odpowiedz do tematu