| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Całkiem Nowy Hazard
Autor Wiadomość
NowyHazard 
Nowy Na Forum

Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 3:35 pm   Całkiem Nowy Hazard

Witam Wszystkich!

Przeszukuję sieć by odnaleźć chętnych graczy, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w całkiem nowej odmianie hazardu.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że nie jest to do końca swoisty hazard, a umiejętność pewnego manewrowania gotówką, odrobina myślenia i można naprawdę dużo wygrać!

Od razu uprzedzę, że nie ma to nic wspólnego z giełdą czy akcjami online ani żadnymi MLM typu megapensja itp. Jestem pewien że 99% z was nie ma pojęcia o czym mówię bo nigdy nie spotkało się z takim systemem. Oczywiście jest on całkowicie legalny.

Właściwie wygrać, może każdy. Minimalny depozyt to 10 Funtów (około 50 złotych) i spokojnie wystarczy by coś wygrać. Więc jeśli jesteś zainteresowany, a znudziło Ci się już ciągłe obstawianie w kasynach, poker czy bukmacherka to dawaj znać na mój adres E-mail.

EMAIL - ropson@t.pl ZBIERAM ZAINTERESOWANYCH !

Dodam jeszcze, że nie sypię żadnymi reflinkami z programów partnerskich kasyn bo jakbym był takim idiotą, to od razu wkleiłbym tutaj ze 100 takich reflinków po czym został zbanowany. A nie o to chodzi. Sprawa wygląda prosto - piszesz do mnie na email, że jesteś chętny a ja daję Ci instrukcję odnośnie tego co powinieneś zrobić byśmy mieli obopólną korzyść. Dorzucam również wiele wskazówek jak wygrać w takim systemie.

Polecam!

EMAIL - ropson@t.pl ZBIERAM ZAINTERESOWANYCH !

Odpowiedz do tematu