| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Magdalena16
Pon Sie 25, 2008 5:35 pm
Liga Mistrzów - Typy i analizy
Autor Wiadomość
Magdalena16 
Admin

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:03 pm   

Cytat:
Celtic Glasgow - Arsenal FC

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Oba zespoły na inauguracje sezonu wygrały swoje mecze, większe wrażenie zrobiła drużyna Wengera pokonując na wyjezdzie Everton aż 1:6. Celtic również mógł się podobać zwyciężając Aberdeen 1:3. Mimo że faworytem tego spotkania są kanonierzy ja jednak spodziewam się niespodzianki. Oba zespoły latem zbytnio się nie wzmocniły, ba nawet można mówić o osłabieniach...Celtic opuscił Nakamura, Arsenal pozbył się Adebayora, dla obu zespołów byli to kluczowi piłkarze. W ekipie gości ma zabraknąć Nasriego, Rosickyego, Fabiańskiego i Djourou, do skłądu wracają Walcott oraz Diaby chociaż nie jest dokońca pewne czy Wenger da im pograć. W Celticu nie wystąpi McManus, niepewny jest też występ Loovensa, natomiast do składu powracają Caldwell i Maloney. Celitic włąsnie w pierwszym meczu u siebie planuje coś ugrać i tutaj napwno liczą na korzystny wynik. Ja licze na niespodzianke i co najmniej remis gospodarzy.

Celtic Glasgow - Arsenal FC 1x [1,82] :-:
Bwin

czit
Nowy Na Forum

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 6:56 pm   

http://www.fixedfixblog.blogspot.com FIX JUZ DZISIAJ !!!!! WEJDZ I SKORZYSTAJ!

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Paź 17, 2010 9:09 pm   

Sp. Moscow – Chelsea

Typ:2
Kurs:2.05

Po trzech tygodniach przerwy wreszcie wraca Liga Mistrzów. Na jeden z bardziej emocjonujących spośród wtorkowych meczów trzeciej rundy zapowiada się pojedynek pomiędzy Spartakiem Moskwa a Chelsea Londyn. Oczywiście faworytem tego spotkania będzie lider angielskiej ligi ale wcale nie będzie im łatwo ponieważ będą musieli zmierzyć się na rosyjskiej ziemi z dużo lepiej spisującym się w lidze mistrzów niż w lidze rosyjskiej Spartakiem Moskwa. Mimo wszystko myślę, że liga angielska jest o wiele lepsza od rosyjskiej dlatego faworyta tego meczu należy upatrywać w Chelsea Londyn, która jest w tym sezonie w wybornej formie i ma w swoim składzie kilka naprawdę wielkich gwiazd a jedna z nich z pewnością rozstrzygnie ten pojedynek na korzyść Anglików. Myślę, że naprawdę warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest naprawdę wyskoki a wydaję mi się, ze Chelsea wygra to spotkanie.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lis 01, 2010 11:55 pm   

Bursaspor - Manchester Utd

Kurs:1.65

Po dwu tygodniowej przerwie znowu powracają emocje związane z rozgrywkami ligi mistrzów. Tym razem spośród wtorkowych meczy wybrałem pojedynek pomiędzy tureckim Bursasporem a Manchesterem Utd. Gospodarze już praktycznie stracili szansę na awans z grupy ponieważ nie zdołali jeszcze zdobyć żadnego punktu mało tego nie zdobyli jeszcze nawet gola. Pokazuję to najlepiej, że turecka drużyna gra w tych rozgrywkach bardzo słabo. Goście natomiast są zdecydowanymi faworytami tego meczu ponieważ są znakomitą drużyną to nie powinni mieć żadnych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa a kurs wystawiony przez bukmacherów jest naprawdę kuszący. W dodatku jestem przekonany, że Anglicy podejdą do tego meczu bardzo poważnie i będą chcieli za wszelką cenę wygrać ponieważ po nieoczekiwanym remisie z Glasgow Rangers teraz bardzo potrzebują punktów a gdzie łatwiej będzie im je zdobyć jak nie w meczu z ostatnią drużyną w grupie. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo goście są murowanym faworytem i każdy inny wynik niż zwycięstwo Manchesteru będzie olbrzymią sensacją.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Lis 21, 2010 10:58 pm   

Ajax - Real Madrid

Kurs:2.25

Po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji powraca do nas znowu liga mistrzów w której coraz to bliżej decydujących rozstrzygnięć w fazie grupowej w której to zostanie już rozegrany piąty mecz. Spośród bogatej oferty meczy najciekawszym do postawienia wydaje mi się mecz pomiędzy Ajaxem Amsterdam a Realem Madryt. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będą goście szczerze mówiąc dziwi mnie nieco zawyżony moim zdaniem kurs ale nic tylko korzystać.Królewscy to znakomita drużyna, która już praktycznie zapewniła sobie awans z grupy aczkolwiek teoretyczne szanse ma ich wyprzedzić Ajax, który zajmuję aktualnie trzecie miejsce z dorobkiem 4 punktów zaś królewscy mają ich 10. Niestety dzisiejsi gospodarze ostatnio nie są w formie co pokazały najlepiej mecze ligowe w których to tracili punkty nawet ze słabeuszami jedynie ostatni mecz można uznać za pozytywny ponieważ udało im się zremisować z PSV, który jest doskonała ekipą ale jedna jaskółka wiosny nie czyni tak więc myślę, że Real nie bezie miał żadnych problemów pokonać dość przeciętnie grający Ajax.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Gru 06, 2010 9:27 pm   

Lyon - H. Tel Aviv

Typ:1
Kurs:1.40

Po emocjach związanych z ligą europejską znowu przyszedł czas na bardziej prestiżową ligę mistrzów w której w tej kolejce zapadną ostateczne rozstrzygnięcia ponieważ jest to już ostatni mecz grupowy. Spośród bogatej oferty meczy wybrałem pojedynek pomiędzy Lyonem a izraelskim Hapoelem Tel Avi. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest dużo bardziej znany i utytułowany zespół francuski, który jest już o krok od awansu z grupy. Jak wiadomo liga francuska jest o wiele lepsza od izraelskiej ponadto w ldize lepiej spisuję się Lyon niż Hapoel w swojej. Jeżeli chodzi o tabelę ligi mistrzów to gospodarze są aktualnie na drugiej pozycji z dorobkiem 9 punktów i do awansu starczy im nawet remis ale z pewnością przed własną publicznością, będą chcieli przypieczętować awans zwycięstwem. Goście natomiast są jak na razie na ostatniej 4 pozycji z 4 punktami na koncie i wciąż mają teoretyczne szansę na zajęcie trzeciego miejsca, które gwarantuje udział w lidzę europy ale tak naprawdę jest to mało prawdopodobne ponieważ Lyon jest zdecydowanie za silną ekipą dla Izraelczyków.
www.kontuzjowani.pl
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lut 21, 2011 9:00 pm   

FC Copenhagen – Chelsea

Kurs:1.73

Czas na mecze drugiej części par 1/8 finału ligi mistrzów, tym razem nie wszystkie mecze zapowiadają się na aż tak wyrównane jak w ubiegłym tygodniu. Jednym z takich spotkań w którym jest jeden zdecydowany faworyt do awansu jest pojedynek pomiędzy FC Copenhagen a Chelsea. Oczywiście zdecydowanym faworytem będzie dysponująca olbrzymim budżetem i wieloma gwiazdami w składzie Chelsea. Mimo iż Anglicy grają ostatnio dość nierówno ale mimo wszystko jestem przekonany, że sprężą się na mecz w lidzę mistrzów i nie będą mieli żadnych problemów mimo iż będą grali w roli gości. Dla gospodarzy tego spotkania już wielkim sukcesem było samo wyjście z grupy czym zaskoczyli wielu fachowców ale myślę, że to już koniec sukcesów duńskiej ekipy i po przerwie zimowej nie będą już grali tak rewelacyjnie jak wcześniej. Myślę, że warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs jest naprawdę kuszący a goście raczej nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:04 pm   

Schalke - Manchester Utd

Kurs:2.25

Na ekrany telewizorów znowu wraca piłka nożna na najwyższym światowym poziomie czas na mecze półfniałowe ligi mistrzów, które zapowiadają się pasjonująco zwłaszcza spotkanie środowe ale ja postanowiłem zająć się pierwszym spotkaniem półfniałowym, które już za kilkanaście godzin. Największa niespodzianka tegorocznej ligi mistrzów Schalke 04, przed własną publicznością zmierzy się z dużo bardziej znanym i utytułowanym klubem a mianowcie Manchesterem Utd. Oczywiście ja nie trudno się domyśleć choćby po samym kursie wystawionym przez bukmacherów faworytem tego spotkania będą goście, którzy naprawdę mogą się cieszyć z losowania bo trafili najlepiej jak mogli. Gospodarze owszem potrafią dosknale grać w piłkę i mają kilku znakomitych piłkarzy ale niestety Manchester naszpikowany jest gwiazdami z którymi Schalke samą ambicją nie będzie w stanie raczej sprawić kolejnej niespodzianki, myślę, że już im wystarczy.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Sob Maj 28, 2011 11:03 am   

Barcelona - Manchester Utd

Typ:1
Kurs:2.00

Już dziś wielki finał ligi mistrzów w którym to spotkają się dwie znakomite drużyny z jednej strony FC Barcelona a z drugiej Manchester Utd. Jak wiadomo nie jest łatwo wskazać faworyta tego spotkania bo obydwie drużyny jak już wcześniej wspomniałem są znakomite zarówno Barcelona jak i Manchester wywalczyli tytuły w swoich ligach. Wiadomo również, że finały toczą się swoimi prawami, ale mimo wszystko postanowiłem na Barcelone, ale niezbyt dużo kwotę i głównie dlatego, żeby lepiej oglądało się finał. Barcelona już od paru sezonów gra kosmicznie i jest przez wielu uważana za najlepszą drużynę świata ma w swoim naprawdę wielkie gwiazdy które swoimi indywidualnymi akcjami potrafią rozstrzygnąć mecz jak np. Messi. Myślę, że Barca będzie prowadziła grę a Manchester nastawi się na kontry, które z pewnością będą bardzo groźne ale jak Bracelona pierwsza strzeli bramkę to jestem przekonany, że to oni właśnie wygrają.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lip 11, 2011 12:10 pm   

Skonto Riga - Wisła Kraków

Typ:X
Kurs:3.60

Na początek dość ryzykowny typ z drugiej rundy eliminacji ligi mistrzów w której bierze udział polska drużyna Wisła Kraków. Oczywiście jak co roku zarówno prezes jak i piłkarze zapowiadają, że tym razem będzie inaczej i w końcu awansujemy po tylu latach przerwy do ligi mistrzów ale ja jestem przekonany, że znowu dużo gadania a skompromitujemy się jak co roku. Jaki jest poziom polskich drużyn doskonale pokazał mecz Jagielonii Białystok, która po prostu skompromitowała się w pierwszej rundzie odpadając z nieznanym rywalem. Wisła Kraków słabo spisuje się w meczach kontrolnych przed ligą mistrzów, Kamil Kosowski stwierdził, że w tym roku jest najsłabszy mistrz kraju jakiego pamięta. Skonto Ryga oczywiście nie jest jakimś ciężkim rywalem ale dla naszych drużyn wszystkie drużyny w europie są groźne zwłaszcza przed własną publicznością. Myślę, że już w pierwszym meczu zostaniemy sprowadzeni na ziemie.

Odpowiedz do tematu