| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Magdalena16
Pon Sie 25, 2008 6:35 pm
Liga Mistrzów - Typy i analizy
Autor Wiadomość
Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 4:23 pm   

Shkendija – Partizan

Typ:2
Kurs:1.40

W meczu rewanżowym drugiej rundy kwalifikacji do ligi mistrzów spotkają się Shkendija z Macedonii z Partizanem z Serbii. W tym pojedynku jedna z drużyn jest o niebo lepsza od drugiej co najlepiej pokazał pierwszy mecz, który zakończył się wygraną Partizana 4:0 co już praktycznie przesądziło tą rywalizacje i drugie spotkanie jest tylko formalnością i dlatego bukmacherzy wystawili nieco wyższy kurs na to spotkanie ale moim zdaniem nawet gdy trener wystawi trochę rezerwowy skład to zmiennicy będą nadal o wiele lepsi od przeciwników i bez większych problemów odniosą drugie zwycięstwo, które wbrew pozorą jest dość ważne ponieważ daje punkty drużynie i krajowi do rankingu dzięki, któremu można dostać teoretycznie łatwiejszych przeciwników.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 4:56 pm   

Borac Banja Luka - M. Haifa

I jeszcze jeden typ z drugiej rundy eliminacji do ligi mistrzów i bardzo podobny kurs. Również i w meczu pomiędzy Borac Banja Luka a M. Haifa jedna z drużyn jest o wiele lepsza od drugiej i już w pierwszym meczu zapewniła sobie praktycznie awans mówie tu oczywiście o Maccabi Hajfa, która wygrała pierwsze spotkanie aż 4:1. Wiadomo, że liga Izraelska nie należy do gigantów ale ostatnio drużyny z tej ligi dobrze się spisują i potrafią się złapać do ligi mistrzów w przeciwieństwie do polskich drużyn. Dzisiejsi gospodarze grają na co dzień w lidze Bośni i Hercegowiny, która jest bardzo słabiutką ligą. Myślę, że nawet bez najlepszych zawodników, którym trener z pewnością da odpocząć, goście będą dalej prowadzić grę i strzelać gole dzięki czemu odniosą drugie zwycięstwo.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 2:35 pm   

Lovech - Wisła Kraków

Typ:X
Kurs:3.25

Już dzisiaj nasza drużyna zmierzy się w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej do upragnionej ligi mistrzów. Tym razem rywalem Wisły Kraków będzie Bułgarski Liteks Łowecz, który z pewnością będzie już o wiele bardziej wymagającym rywalem niż Skonto Ryga, które Wisła wyeliminowała w poprzedniej rundzie. Bułgarska ligi stoi ostatnio na podobnym poziomie jak polska tak więc można spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania, w dodatku Wisła raczej będzie bała się zaryzykować w pierwszym spotkaniu i zagra bardzo ostrożnie skupiając się głównie na zachowaniu czystego konta, dlatego myślę, że ten mecz nie będzie zbyt dobrym widowiskiem ale chyba już się do tego przyzwyczailiśmy, że mecze polskich drużyn w pucharach rzadko są dobre. Myślę, że to spotkanie powinno zakończyć się remisem co z pewnością będzie dobrym rezultatem dla Wisły Kraków.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 3:58 pm   

Rangers – Malmö

Typ:1
Kurs:1.45

I na zakończenie moich typów postanowiłem znowu wrócić do eliminacji ligi mistrzów tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Rangers a Malmo, to spotkanie ma już zdecydowanego faworyta dlatego kurs niestety nie jest zabójczo wysoki. Oczywiście zdecydowanym faworytem będą gospodarze czyli drużyna Rangers, która na co dzień gra w lidze szkockiej, Malmo natomiast jest szwedzką drużyną. Mimo iż Szkocka liga nie jest jakąś potęgą to dzięki Rangersą i Celtickowi ma regularnie swoją ekipę w lidze mistrzów dzięki czemu są dużo mocniejszą ligą od szwedzkiej, która niestety dawno nie odniosła godnych odnotowania sukcesów. Myślę, że dopingowana przez swoich kibiców ekipa gospodarzy nie da żadnych szans rywalą i odniesie pewne zwycięstwo.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 7:00 pm   

Sturm – Zestafoni

Kurs:1.65

Oczywiście w moich typach nie mogło zabraknąć ligi mistrzów, już jutro i pojutrze rozgrywane będą mecze rewanżowe III rundy eliminacyjnej ligi mistrzów spośród bogatej oferty meczy postanowiłem wybrać pojedynek pomiędzy Sturmem Graz z Austrii z Zestafoni z Gruzji. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się dość sporą niespodzianką bo Sturm zaledwie zremisował chociaż był zdecydowanym faworytem. Bo jak wiadomo ligi gruzińska nie należy do zbyt mocnych i ich drużyn są bardzo na tle innych europejskich zespołów. Ale można nieco usprawiedliwić Austriaków ponieważ w Gruzji gra się naprawdę ciężko ale jak nie wygrają zdecydowanie przed własną publicznością z takim rywalem to kibice chyba im coś zrobią. Myślę, że Sturm jest zdecydowanie lepszą drużyną od Zestafoni i nie będzie miał żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa w tym spotkaniu a kurs jest całkiem kuszący.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 9:27 pm   

Trabzonspor – Benfica

Kurs:3.25

I kolejny typ z eliminacji do ligi mistrzów tym razem już dużo bardziej ryzykowny co od razu widać po kursie wystawionym przez bukmacherów. Wybrałem pojedynek między Trabzonspor a Benfica, który zapowiada się bardzo ciekawie. Jak wiadomo drużyny tureckie są bardzo grozne przed własną publicznością, która bardzo żywiołowo ich dopinguje wręcz fanatycznie. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się szczęśliwym zwycięstwem Benficy 2:0. Szczęśliwym dlatego, że sędzia popełnił koszmarny błąd i nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Turków na 1:0, która z pewnością ułożyła by mecz całkiem inaczej, a tak to już będzie bardzo ciężko gospodarzą awansować ale jestem pewny, że się nie podadzą i od pierwszych minut ruszą do ataku zaś Portugalczycy skupią się na obronnie zaliczki. Myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie może nie awansują ale mecz powinni wygrać tym bardziej, że dla Benficy będzie najważniejszy awans.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 4:43 pm   

BATE-AC Milan

Kurs:1.62

Już jutro kolejne mecze z fazy grupowej ligi mistrzów, z dość bogatej oferty meczy od razu wpadł mi w oko mecz pomiędzy BATE a AC Milanem. Zdziwił mnie nieco kurs jaki wystawili bukmacherzy, którzy płacą za wygranie gości aż 1.62 a przecież Milan jest drużyną zdecydowanie lepszą mająca w swoim składzie mnóstwo znakomitych piłkarzy, BATE to natomiast kopciuszek w lidze mistrzów z niedużym budżetem i bez gwiazd w składzie jak na razie gospodarze zdobyli jeden punkt co daje im ostatnie 4 miejsce w tabeli natomiast Milan jest na na drugiej pozycji zaraz za wielką Barceloną, która ma tyle samo punktów czyli 7. W pierwszym meczu tych drużyn Milan wygrał bez żadnych problemów 2:0 kontrolując całe spotkanie i myślę, że to powinno wyglądać tak samo, dlatego warto postawić bo kurs jest naprawdę fajny.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lis 21, 2011 12:23 am   

Napoli-Manchester City

Kurs:2.00

Po krótkiej przerwie do gry znowu wraca liga mistrzów gdzie już coraz to bliżej decydujące rozstrzygnięcia w fazie grupowej. Postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Napoli a Manchesterem City, który zapowiada się bardzo ciekawie. To spotkanie będzie miało najprawdopodobniej decydujący wpływ na to kto awansuje dalej, jak na razie goście są na drugiej pozycji z 7 oczkami na koncie zaś Napoli jest tuż za nimi z 5 punktami. Z tym, że Manchester ma w swoim składzie prawdziwe gwiazdy, dzięki, którym znakomicie spisuje się w lidze angielskiej, w lidze mistrzów zdarzyła im się jedna wpadka z Bayernem ale teraz grają już znacznie lepiej i myślę, że podejdą do tego spotkania bardzo zmotywowani i wygrają bo potencjał piłkarski mają o wiele większy od swojego dzisiejszego rywala
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lut 13, 2012 7:00 pm   

Leverkusen-Barcelona

Po dłuższej przerwie w końcu powracają do nas emocje związane z meczami ligi mistrzów. W ramach pierwszego spotkania 1/8 finału zmierzą się drużyny Leverkusen z Barceloną. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku będą piłkarze Barcelony, którzy mimo iż pierwszy mecz grają na wyjedzie to mimo wszystko powinni wygrać tym bardziej, że gospodarze zagrają bez trzech kluczowych zawodników Erena Derdiyoka i Sidneya Sama i Michael Ballack, co jest dużym osłabieniem, a niestety Leverkusen nie ma tak szerokiego składu, jak choćby ich dzisiejszy przeciwnik. Myślę, że Barcelona jak zawsze będzie prowadziła grę i jak nie zmarnuję zbyt wielu stu procentowych sytuacji to bez żadnych problemów wygra to spotkanie czym znacznie przybliży się do awansu do następnej fazy.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Lut 19, 2012 9:24 pm   

CSKA Moscow-Real Madrid

Typ2

Nadszedł czas na drugą cześć meczów 1/8 finału ligi mistrzów. Wybrałem pojedynek pomiędzy CSKA Moscocwą a Realem Madryt. Mimo iż Hiszpanie będą grali na bardzo ciężkim terenie to będą zdecydowanymi faworytami tego pojedynku, ale gdy ma się takie gwiazdy w składzie to nic dziwnego, w dodatku ostatnio Real gra bardzo dobrze i pewnie zmierza w końcu po mistrzowski tytuł w swojej lidze. Rosjanie natomiast no niestety nie są zbyt mocną drużyną i myślę, że sam ich udział w 1/8 finału jest dla nich dużym sukcesem, jestem pewny, że nie poddadzą się bez walki i będą dzielnie walczyć dlatego zapowiada się fajny mecz ale niestety w pojedynku z tak znakomitym rywalem skazani są na porażkę.
Bolesna strona sportu

Odpowiedz do tematu