| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska 2011/2012
Autor Wiadomość
Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 11:07 am   Polska 2011/2012

Krakow-Jastrzebie

Typ:2
Kurs:2.85

I na sam koniec swoich typów postanowiłem zaryzykować i postawić na drużynę, która nie jest faworytem przynajmniej według bukmacherów. W ramach 13 kolejki polskiej ligi hokejowej zmierzą się Cracovia Kraków z Jastrzębiem. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco ponieważ spotykają się ze sobą dwie naprawdę znakomite ekipy jak na ligę polską. Jak na razie troszkę lepiej w tym sezonie spisuję się ekipa gości, która po zwycięstwie nad liderem rozgrywek umocniła się na trzeciej pozycji, jak na razie Jastrzębie zgromadziło 26 punktów, zaś tuż za nimi plasuje się Cracovia, która ma 4 oczka mniej. Jak widać w tym sezonie trochę lepsza jest ekipa gości w poprzednich sezonach było na odwrót to Cracovia zawsze była lepsza w tabeli ligowej ale jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki to Jastrzębie zawsze miało patent na Cracovie i często z nimi wygrywała, myślę, że w tym sezonie będzie podobnie i goście utrą nosa gospodarzą.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Paź 23, 2011 12:49 pm   

Jastrzebie-Sanok

Typ:1
Kurs:2.10

Ekstra ciekawie zapowiada się spotkanie w ramach 15 kolejki polskiej ligi hokejowej pomiędzy Jastrzębiem a Sanokiem. Na pierwszy rzut oka ciężko wskazać tutaj faworyta, jak na razie obydwie drużyny bardzo dobrze spisują się w lidze dzięki czemu Sanok jest na drugim miejscu z dorobkiem 30 punktów a mające o jedno oczko mniej na koncie Jastrzębie plasuje się na 3 pozycji. Mimo iż Sanok jest minimalnie wyżej myślę, że to Jastrzębie wygra to spotkanie głównie dlatego, że będzie grało przed własną publicznością, która swoim wspaniałym dopingiem doda im skrzydeł jak na razie Jastrzębie wygrało sześć z siedmiu spotkań przed własną publicznością co jest fantastycznym rezultatem, równie dobrze przed własną publicznością gra tylko Sanok, który ma taki sam bilans. Natomiast na wyjedzie Sanok już nie spisuję się tak rewelacyjnie na 7 spotkań wygrał zaledwie 4. Myślę, że przy tak wyrównanym meczu właśnie fakt, że Jastrzębie gra przed własną publicznością będzie miało decydujące znaczenie.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Nie Lis 06, 2011 4:29 pm   

Tychy-Jastrzebie

Kurs:1.66

Już za niespełna godzinę rozpocznie się mecz pomiędzy GKS Tychy a Jastrzębiem. Mecz zapowiada się na bardzo emocjonujący ponieważ obydwie drużyny to ścisła czołówka polskiej ligi jak na razie gospodarze są na drugim miejscu z 38 oczkami na koncie zaś goście, którzy mają tyle samo punktów są jedno miejsce wyżej. Mimo tego, że spotykają się tak wyrównane zespoły myślę, że wygrają Tychy, ponieważ Jastrzębie rewelacyjnie gra przed własną publicznością zaś na wyjazdach spisuję się już znacznie gorzej co widać po bilansie spotkań, który prezentuję się następująco 4 wygrane i 4 porażki niezbyt imponujący bilans jak na drużynę z czołówki. Niestety Jastrzębie to już nie ta sama drużyna w meczach wyjazdowych co przed własną publicznością, dlatego myślę, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pią Gru 02, 2011 4:51 pm   

Oswiecim –Jastrzebie

Kurs:1.80

Już za trochę ponad godzinę początek spotkań 25 kolejki polskiej ligi hokejowej spośród, których zainteresował mnie pojedynek pomiędzy Oświęcimiem a Jastrzębiem. Obydwie ekipy grają w tym sezonie dość dobrze ale to goście są wyżej w tabeli aktualnie na trzeciej pozycji z 48 punktami na koncie zaś, gospodarze plasują się na 5 miejscu i mają 7 oczek mniej niż ich dzisiejszy rywal. Dlaczego więc typuje wygraną gospodarzy? Z jednego prostego powodu Jastrzębie strasznie słabo gra w meczach wyjazdowych, przegrywa praktycznie wszystkie spotkania z drużynami z czołówki a do takich należy Oświęcim, wygrywa jedynie ze słabszymi. W dodatku gospodarz dzisiejszego spotkania są w dość dobrej formie o czym najlepiej świadczą trzy wygrane z rzędu.
Bolesna strona sportu

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pią Sty 06, 2012 4:35 pm   

Cracovia-Jastrzebie

Kurs:1.55

Po dłuższej w końcu do walki wracają polscy hokeiści, już za niespełna dwie godziny swój mecz rozpoczną drużyny Cracovi Kraków i Jastrzębia. Mecz zapowiada się na bardzo interesujący ale mimo iż obydwie drużyny są koło siebie w tabeli i dzieli ich zaledwie punkt, ma zdecydowanego faworyta, którym są zajmujący aktualnie 2 lokatę gospodarze głównie dlatego, że Jastrzębie, które jest trzecie bardzo słabo spisuję się w meczach wyjazdowych wygrywając tylko te z drużynami z dołu tabeli zaś z tymi z czołówki praktycznie wszystkie przegrywa jak na razie na 13 meczów udało im się wygrać zaledwie 6 z nich co jak na drużynę z czołówki jest naprawdę słabym wynikiem. Cracovia natomiast przed własną publicznością wygrała 10 spotkań na 13 rozegranych. Myślę, że Cracovia wykorzysta atut swojego lodowiska i wygra to spotkanie.
Bolesna strona sportu

Odpowiedz do tematu