| FAQ | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europejska
Autor Wiadomość
barcatom1 
Bardzo Lekko Zaawansowany

Wysłany: Czw Lis 04, 2010 3:51 pm   Liga Europejska

Lech Poznań - Manchester City
TYP 1x kurs: 2,17
Bukmacher: betpuzzle.com
Uważam że Lech w tym meczu nie stoi na straconej pozycji. Poznaniacy w meczu z Wisłą pokazali że w meczach na szczycie potrafią się sprężyć i rozegrać dobre zawody, a do tego jak pokazały wcześniejsze spotkania piłkarze Kolejorza zdecydowanie lepiej prezentuą się i mobilizują na mecz pucharowe. City mają bogactwo i kadrę na stworzenie dwóch mocnych jedenastek, ale mają marnego trenera jakim jest Mancini. Dodatkowo kiepsko spisują sie na obcych terenach bo wystarczy przytoczyć tegosezonowe porażki z Sunderlandem, WBA czy Wolverhampton czyli z kiepskimi rywalami, a także niedawne 0-3 u siebie z Arsenalem. Gorąca publika plus maksymalna koncentracja i wola walki i możemy być świadkami niespodzianki.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 9:28 pm   

Aris - Manchester City

Typ:2
Kurs:1.57

I na zakończenie typów w tym tygodniu znowu wracam do piłki nożnej ale tym razem w końcu pod długiej przerwie wraca Liga Europejska, w ramach której zmierzą się Aris - Manchester City. Oczywiście dużo bardziej utytułowaną, znaną i zamożną drużyną jest Manchester, który będzie zdecydowanym faworytem zarówno tego meczu jak i całej rywalizacji. Myślę, że mimo iż Manchester nie grał ostatnio rewelacyjnie w lidzę angielskiej to i tak bez większych problemów powinien sobie poradzić z pochodzącym z dość słabiutkiej ligi greckiej Arisem, który nawet w swojej słabej lidze spisuję się bardzo przeciętnie i zajmuję dopiero 8 pozycję dla porównania Manchester grający w bardzo mocnej lidze angielskiej zajmuję tam trzecią pozycję. Wiadomo, że Manchester dużo gorzej spisuję się w meczach wyjazdowych ale w losowaniu miał naprawdę szczęście i z tak słabym rywalem powinien sobie bez żadnych problemów poradzić nawet w meczu wyjazdowym.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:44 pm   

FC Porto – Villarreal

Typ:1
Kurs:1.62

I na sam koniec swoich dzisiejszych typów postanowiłem zająć się znowu piłką nożną tym razem również spotkaniami pucharowymi ale już nieco mniej prestiżówymi a mianowicie półfinałami Ligi Europy w której w czwartkowym spotkaniu zmeirzą się FC Porto – Villarreal. Drużyna dzisiejszych gospodarzy jest moim faworytem całych tych rozgrywek ponieważ w tym sezonie gra po prostu doskonale zarówno w pucharach jak również w swojej rodzimej lidze portugalskiej gdzie odzyskała już tytuł deklasując swoich rywali co bardzo ciekawe nie przegrali oni żadnego meczu ligowego co jest imponującym wynikiem a to, że liga portugalska jest dobra pokazuje najlepiej fakt, że aż 3 drużyny z tego kraju grają w półfinałach ligi europy. Goście oczywiście też są znakomitą drużyną ale w pucharach niestety nie najlepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych i myślę, że to będzie miało decydujące znaczenie.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:37 pm   

Jagiellonia Białystok - I. Pavlodar

Typ:1
Kurs:1.20

Ledwo zakończył się sezon w większości ligach w europie a już drużyny nisko sklasyfikowane w rankingu zaczynają swoją przygodę z pucharami europejskimi, niestety wśród nich znajduję się również polski zespół, który musi zaczynać od pierwszej rundy eliminacji a jest nim Jagielonia Białystok, która zmierzy się z drużyną z Kazachstanu Pavlodar, szczerze mówiąc nazwa drużyny praktycznie nic mi nie mówi ale z pewnością nie jest to dobra drużyna i zdecydowanym faworytem tego meczu będzie Jagielonia, który pierwszy mecz zagra w ramach gospodarzy co jest kolejnym argumentem przemawiający za postawieniem na polski zespół pyzatym patriotycznie trzeba kibicować za swoim i na nich się najsympatyczniej zarabia. Mam nadzieję, że ten rok będzie dużo lepszy dla polskich zespołów i zobaczymy już to w pierwszym meczu Jagieloni, która wysoko pokona swojego przeciwnika.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Cze 27, 2011 9:54 pm   

Banga – Karabakh

Kurs:1.85

Kolejny typ również z eliminacji ligi europejskiej ale tym razem mecz trochę mniej pewny ale zobaczymy jak będzie. Wybrałem pojedynek pomiędzy Banga z Litwy a Karabakh z Azerbejdżanu. Kraje niezbyt dobre w piłce nożnej dlatego nie ma się co spodziewać dobrego widowiska ale drużyna dzisiejszych gości doskonale znana jest polskim kibicą zwłaszcza Wisły Kraków, która w poprzednim sezonie zakończyła niespodziewanie swoją przygodę mecze z Azeramii, co ciekawe również w następnym meczy Karabakh zagrał dobre spotkanie i sprawił dużo kłopotów swoim rywalą. Również w tym roku Karabakh bardzo dobrze grał w swojej lidze za co nagrodą jest udział w pucharach ale szczerze mówiąc nie jest wielkim wyczynem zając dobre miejsce w tak słabej lidze. Myślę, że mimo wszystko Azerowie są zdecydowanie lepszą drużyną od swojego dzisiejszego rywala mają również doświadczenie w pucharach co powinno pomóc odnieść im zwycięstwo w tym meczu.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lip 04, 2011 10:54 pm   

Pavlodar - Jagiellonia Białystok

Kurs:2.00

Czas na rewanżowe mecze pierwszej rundy kwalifikacyjne do ligi europejskiej w której walczy również polska drużyna a jest nią Jagielonia Białystok, która walczy z Pavlodar. Zgodnie z oczekiwaniem Jagielonia wygrała pierwszy mecz przed własną publicznością ale niestety tylko 1:0 co nie jest zbyt dużą zaliczką. Mimo to myślę, że w drugim spotkaniu będzie im się grało dużo łatwiej ponieważ rywale będą musieli trochę zaryzykować, żeby zdobyć bramkę i nie będą już tak wielką liczbą piłkarzy bronili własnej bramki jak to miało miejsce w pierwszym meczu, w którym dominowała zdecydowanie Jagielonia ale niestety nie potrafiła tego udowodnić większą liczbą trafień.
Myślę, że warto postawić na to spotkanie ponieważ kurs jest naprawdę wysoki a Jagielonia jest zdecydowanie lepszą drużyną.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Lip 11, 2011 1:33 pm   

Śląsk Wrocław - Dundee United

Typ1
Kurs:1.83

I na sam koniec postanowiłem podać jeden patriotyczny typ z eliminacji ligi europejskiej w której na dość wymagającego rywala trafił Śląsk Wrocław, który jest moim zdaniem w najlepszej formie z polskich drużyn na dzień dzisiejszy co pokazują mecze kontrolne w których Śląsk radzi sobie naprawdę dobrze. Ale wracając do ligi europejskiej Polacy trafili na
Dundee United, które jest już dość znanym rywalem ale mimo wszystko uważam, że liga szkocka jest dość słabą ligą oprócz dwóch drużyn Celticu i Rangersów reszta bardzo dużo odstaje i podobnie jest z Dundee, które jest jak najbardziej w zasięgu Polaków tym bardziej, że pierwszy mecz gramy przed własną publicznością, która z pewnością będzie 12 zawodnikiem Śląska. Jeżeli Polacy zagrają podobnie jak w ostatnich meczach sparingowych jestem spokojny o wynik.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 2:18 pm   

RNK Split – Fulham

Kurs:1.45

Po kwalifikacjach do ligi mistrzów postanowiłem się zabrać również za kwalifikacje ale tym razem do ligi europejskiej, która staję się coraz to bardziej prestiżowa choć nigdy nie dorówna lidze mistrzów. Gdy tak przeglądałem wszystkie mecze eliminacyjne od razu zainteresował mnie mecz drużyny angielskiej, którą jest Fulham z drużyną Chorwacką, którą jest Split. Powiem szczerze, że trochę zdziwił mnie kurs wyznaczony przez bukmacherów bo moim zdaniem Fulham jest tak zdecydowanym faworytem, że kurs powinien być jeszcze dużo niższy. Chyba nie trzeba żadnemu kibicowi piłki nożnej tłumaczyć jak ogromna różnica w poziome ligowym jest pomiędzy Anglią a Chorwacją, jaka różnica w budżetach. Myślę, że angielski zespół bez żadnych problemów odniesie pewne zwycięstwo jedynym zagrożeniem jest zlekceważenie przeciwnika.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:16 pm   

Lok. Sofia - Śląsk Wrocław

Kurs:2.75

Już w najbliższy czwartek czas na mecze rewanżowe III rundy eliminacyjnej ligi europejskiej, spośród bogatej oferty spotkań postanowiłem zająć się pojedynkiem polskiej drużyny Śląska Wrocław, który podejmować będzie w meczy wyjazdowym Lokomotiv Sofia. Przed rozpoczęciem tej rywalizacji zdecydowanym faworytem do awansu była polska ekipa ale niespodziewanie w pierwszym meczu przed własną publicznością zaledwie zremisowała bezbramkowo z rywalem ale szczerze mówiąc dalej jestem raczej spokojny o Śląsk ponieważ w pierwszym meczu był o niebo lepszą drużyną, która stworzyła mnóstwo sytuacji w tym parę stuprocentowych niestety zawiodła strasznie skuteczność może zabrakło Diaza? Myślę, że teraz Śląsk wykorzysta coś ze swoich sytuacji tym bardziej, że do składu wraca napastnik Diaz. Kurs jest naprawdę fajny dlatego myślę, że warto postawić na to spotkanie.

Matix66 
Zaawansowany

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 9:12 pm   

Sarajevo - Sparta Praga

Kurs:1.83

I na zakończenie moich typów postanowiłem znowu wrócić do eliminacji ligi europejskiej, tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Sarajewem z Bośni i Hercegowiny a Spartą Praga z Czech. Oczywiście zdecydowanym faworytem przed rozpoczęciem rywalizacji byli Czesi a po pierwszym meczu są już praktycznie w następnej rundzie a rewanż jest tylko formalnością, ponieważ pierwsze spotkanie Sparta wygrała aż 5:0. Pokazuje to, że dzisiejsi goście są drużyną zdecydowanie lepszą i myślę, że mimo iż drugie spotkanie rozgrywane będzie w Bośni i trener Czechów może nie wystawić najmocniejszego składu to z tak słabym przeciwnikiem również i w tym spotkaniu sobie poradzą a jak wiadomo każde zwycięstwo daje dodatkowe punkty do rankingu, który ma potem olbrzymie znaczenie przy losowaniu, tak więc trzeba walczyć.

Odpowiedz do tematu